E-TİCARET SİSTEMLERİ

e-ticaret

Sizin de bir online mağazanız olsun ister misiniz? Kurumunuza ve size özel e-ticaret paketleri hazırlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ DEMO

SEO DESTEĞİ

seo

Web sitenizin arama motorlarına uyumlu hale getirerek hedef kelimelerinizde üst sıralarda çıkmanızı sağlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ

TEKNİK DESTEK

teknik-destek
  • Bilgisayar çökmesi
  • Ağ kablo sorunları
  • Bilgisayar kilitlenmesi
DETAYLI BİLGİ
Buradasınız :

Kurumsal

Defne Net, müşterilerine Yazılım geliştirme, Web tasarım geliştirme, Hosting, Kurumsal iletişim danışmanlığı ve Arama motoru optimizasyonu (Seo) alanlarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Konusunda uzman kadromuzla teknolojik bilgi ve iletişim konularında hizmet veren, hizmeti dünya kalite standartlarında ve sürekliliğinde alanında öncü bir yapı oluşturmak, bilgi teknolojileri alanında yurtiçi ve yurtdışında sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilir bir isim olmak ve dünya ölçeğinde bir marka olmak.

Alanımızdaki konularda araştırma geliştirmeye büyük önem vermek, şirketlere ve bireylere teknolojik konularda danışmanlık hizmeti sunmak.

Öncelikli sorumluluğumuz; müşterilerimizin kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde web sitelerine yansıtmak, interneti en doğru şekilde vitrin etmektir.

Defne Net, tüm işlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Geliştirdiği projelerden emin olan firmamız eksiklikler ve hatalar olduğunda sorumluluk duygusuyla hareket eder.

Web sayfa içerik yönetimi, Web sayfa dizaynı ve web programcılığı, Hosting çalışmaları, E- mail hesap yönetimi, Dinamik flash uygulamaları, Arama motoru optimizasyonu (Seo), Kurumsal iletişim danışmanlığı.

Kurumsal web tasarım hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için 0 212 545 05 90 numaralı telefonumuzu arayabilir veya buraya tıklayarak teklif formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

LOGO TASARIM

logo-tasarim

BİZE ULAŞIN

Web Sitesi Tasarım sürecini başlatarak en kısa zamanda internette yerinizi almanızı sağlayalım.

Tel    : 0 212 545 05 90
Gsm : 0 535 012 14 18

E-MAİL